Lees voor een bezoek aan ons restaurant hier meer over de geldende Corona-maatregelen.
Boeddha Oriental is een van de weinige All You Can Eat restaurants in Hilversum, waar niet gewerkt wordt met een tijdslimiet. Wij vinden het belangrijk wat u eet en niet hoeveel u kunt eten binnen een bepaalde tijd. Kwaliteit gaat voor ons altijd boven kwantiteit.
Naast verse sushi en verschillende teppanyaki gerechtjes bevat onze kaart tevens Thaise en Chinees-Indische hapjes. Met onze Aziatische Tapas is er voor iedereen iets lekkers te proeven.
Prijzen
Vanaf augustus 2020 hanteren wij nieuwe prijzen
Maandag t/m Donderdag €26,50 p.p.*
Vrijdag t/m Weekend & Feestdagen €28,95 p.p.*
Kinderen 4 t/m 11 €13,95
*m.u.v. Kerstdagen en exclusief drankjes. U kunt van het concept gebruikmaken vanaf 16:00 uur. Van 12:00-16:00 zijn wij alleen open voor afhaal en à la carte bestellingen.
Hoe werkt het?
- U mag per persoon maximaal 3 gerechtjes per ronde bestellen. Waarom 3 en geen 5 zoals bij andere restaurants? Omdat we merken dat 5 gerechten per ronde vaak een beetje veel is
- Elk invullijstje heeft 5 rondes. Hier zit u niet aan vast, een ronde meer of minder is geen probleem
- Flexibele tijd. Bij Boeddha betaalt u voor het eten en niet voor de tijd
- Een nieuwe ronde mag pas besteld worden als de vorige ronde is geconsumeerd
- Gerechten dienen helemaal opgegeten te worden. Gerechten die u bestelt maar niet opeet, worden extra in rekening gebracht
- Eetsmakelijk!